(Sisuturundus) CM: Maailma nutikaim reisiäpp CWT To Go™ nüüd kättesaadav ka Eesti reisijatele

Küllap olete olnud olukorras, kus lennuaeg või hotelli aadress on ununenud, lend on ootamatult hilinenud, värava number muutunud. Kuidas selliste ootamatustega stressivabalt toime tulla? 

Reisibüroo CWT Estonia (end Kaleva Travel) klientidele piisab nüüd vaid CWT To Go™ mobiilirakendusest, et olla kursis oma reisiasjadega enne reisi ja reisi ajal. Tänu rakendusele on CWT reisijal kogu tema reisiplaan alates lendudest kuni hotelli- ja autorendibroneeringuteni alati nutiseadmes kaasas.

CWT To Go™ reisiäppi saavad tasuta kasutada CWT kliendid kõikjal maailmas ja nüüd ka Eestis. Mugavalt allalaaditav ja lihtsalt kasutatav rakendus on Eesti turul ainulaadne ning loodud ennekõike ärireisijate vajadusi silmas pidades. CWT kaudu broneeritud reisiteenuste rakendusse kandumine ja infode uuendus toimub automaatselt. Reisija saab ise äppi lisada ka oma erareiside infot.

CWT To Go reisiäpp:

- annab lennuinfot reaalajas, edastab automaatteateid lennumuutuste, hilinemise, tühistamise kohta

- võimaldab teha mobiilset check-in’i 250 lennufirma lennule

- sünkroniseerib reisiinfo äpi kalendrisse

-sisaldab sihtkoha infot, valuutakalkulaatorit, ilmaprognoose, Yelp kohalikku otsingut

- aitab kaardirakenduse abil sihtkohas orienteeruda

-võimaldab lennu hilinemisest või ärajäämisest pere ja kolleege kiirelt informeerida

Rakenduse kasutamise eelduseks on CWT andmebaasis vastavate firma- ja reisijaprofiilide olemasolu. Need loob iga kliendi jaoks CWT tugitiim.

Rohkem infot: carlsonwagonlit.ee

CWT Estonia on suuruselt teine Eesti reisibüroo. Carlson Wagonlit Traveli (CWT) professionaalsed reisinõustajad ja tehnilised lahendused tagavad klientidele kvaliteetse ja optimaalsete kuludega reisiteeninduse enam kui 150 maailma riigis.

Kontakt:

CWT Estonia:

kliendihaldus@carlsonwagonlit.ee

või telefonidel 640 7797 ja 640 7773.

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised