Elisa hakkas müüma sülearvuteid

Kvaliteetoperaator Elisa sisenes Eesti
arvutiturule, alustades oma Tallinna esindustes Hewlett-Packardi sülearvutite
müüki.

"Aasta lõpuks lisandub Elisa esinduste näol paarkümmend arvutipoodi, kus pakume klientidele uue arvutina kas pereringis kasutamiseks või töölauale erinevaid Hewlett-Packardi sülearvutite mudeleid," ütles Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.
WiFi-alade suur arv ja üha laienev WiMax toetab ühelt poolt sülearvuti kasutusvõimalusi ka väljaspool kontorit ja kodu, teisest küljest annab mobiilse andmesidekaardi olemasolu sülearvuti kasutajale veelgi suurema tegevus- ja liikumisvabaduse: "Arvutitootjad on juba hakanud arvestama mobiilse interneti ja mobiilioperaatorite vajadustega pakkudes uutes mudelites juba SIM-kaardi valmidust, " lisas Andrus Hiiepuu.

Sülearvutite müüki toomine võimaldab Elisa internetitoodete juurde pakkuda ka sobivat riistvara.
Elisa pakutava sülearvuti HP NX6325 kliendihind on 11 999 krooni ja HP NX6310 kliendihind on 10 599 krooni.

Elisa on Eesti suuruselt teine ning ühtlasi soodsaim kvaliteetoperaator, mis pakub kõne- ja internetilahendusi nii mobiilside- kui ka püsivõrgu kaudu. Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa ja globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt Elisa ja Vodafone pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa pakub püsivõrgu- ja internetilahendusi Talllinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Ettevõtte 2005. aasta mobiilside käive oli 1,4 miljardit krooni ning kasum 299 miljonit krooni. Elisa püsivõrgu käive oli samal aastal 214 miljonit krooni.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised