Andrus Hiiepuu: telerist saab telefon

Tavalisest telerist saab lähiajal ka suhtlusvahend
ja selle abil saab helistada, ütles IT-konverentsil Fookus Elisa juhatuse liige
Andrus Hiiepuu.


"Üsna varsti saab tavaliseks see, et sulle öeldakse – televiisor heliseb, võta kõne vastu. Olgu selleks siis konverentskõne või videokõne," kirjeldas ta.


Hiiepuu sõnul hakkab Elisa järgmisel aastal pakkuma ka digi-TV teenust. „Praegu tegeleme väga tugevalt sellega, et tuua turule Elisa digi-TV lahendus. Aastal 2007 on see meil fookuses,” märkis ta.
Hiiepuu sõnul lisab digitaalne TV televisioonile interaktiivsust ja sellest saab suhtluskeskkond. Arusaam televisioonist muutub lähiaastail põhimõtteliselt, kinnitas ta.


Mobiil-TVst rääkides ütles Hiiepuu, et telesaade mobiiliekraanil eeldab tavatelevisiooniga võrreldes erinevat formaati ja erinevat sisu, mis on tehtud just selle kanali jaoks. Mobiil-TV saateid vaadatakse korraga 5-10 minutit, mitte sama kaua kui tava-TVd, lisas ta.


Hiiepuu sõnul on Elisa eesmärgiks pakkuda ühe brändi alt mobiilsidet, tavatelefoni, internetti ja teleteenust.
Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu esines täna ennelõunal Tallinnas Elisa IT-konverentsil Fookus. Lisaks räägivad sel konverentsil telekommunikatsiooni arengust Uptime’i juht Eero Tohver, ETV juht Ainar Ruussaar, Media House’i arendusjuht Hanno Kindel jt.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised