Uus Sakala juht: levib alusetu paanika

Arendaja ei ole alustanud Sakala keskuse
lammutustöid. Täna Karin Hallas-Murula poolt tehtud sellekohased avaldused on
teadlik vale ning külvab alusetut paanikat.

“Meil on kultuuriministriga kokkulepe, et vähemalt jõuludeni lammutustöid ei alustata ning me peame sellest kokkuleppest kindlasti kinni,” teatas Uus Sakala juhataja Ilmar Kompus.

Kompuse sõnul algasid nädal tagasi ehituse ettevalmistustööd, milles on ka kultuuriministriga kokku lepitud. “Kindlasti ei kahjustata mingeid väärtuslikke interjööridetaile, vastupidi need konserveeritakse edaspidiseks kasutamiseks,” kommenteeris Kompus. Töö käigus visatakse küll ära lahtist prahti ja amortiseerunud mööblit, kuid lühtrid, siseuksed ja muu väärtuslik säilitatakse hoolikalt.

Karin Hallas-Murula avaldust kommenteerides ütles Kompus, et tegemist on täiesti alusetu laimuga. "Tegemist on intrigaaniga, kes on ka varem korduvalt Sakala keskuse teemal väärinfot levitanud," lisas Kompus.

Senise kava kohaselt on uude Sakala keskusesse plaanis ehitada ligikaudu 17 000 ruutmeetrit kultuurifunktsioonidega pindasid. Kavas on rajada kultuuri-, konverentsi- ja vaba aja keskus koos 1800-kohalise multifunktsionaalse saali, kobarkino, väärtfilmikeskuse, kunstigalerii, dþässiklubi, tantsustuudio, kohvikute ja palju muuga.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised