Laugus: tekitan rahaga naisele turvatunnet

Eesti dividendimiljonäride TOP
500 neljakümnendale kohale maandunud Jaanus Laugus ütles aripaev.ee-le, et
aastad pole vennad ja dividendituluga tahab ta eelkõige abikaasale turvatunnet
tekitada.

"Püüan abikaasas turvatunnet tekitada," pidas Laugus oluliseks eelkõige abikaasa ja pere huvisid. Perekond Laugus kavatseb dividendidest saadud raha eest minna talvisele perereisile Taisse, kus nad ka varem käinud on ning perele väga meele järele on. "Kindel kvaliteet, perele see sobib," põhjendab Laugus valikut lühidalt ja konkreetselt.

Rahaga, mida reisimisele ei kulutata, on Laugusel plaanis ümber käia süsteemselt ja planeeritult. Nimelt kavatseb ta investeerida peale kinnisvara ka mujale, et hajutada investeerimise riske.

Oma edetabeli neljakümnendat koha kommenteerides ütleb Laugus, et ilmselt oli edukas aasta. Aripaev.ee küsimuse peale dividendide välja võtmise kohta lausus Laugus, et kindlasti on plaanis midagi välja võtta, aga väga ei taha sellega kiirustada, sest aastad pole ju vennad.

Küsimusele, miks naisi Dividendide TOPis nii vähe on, ei oska Laugus vastata ja jääbki mõttesse. Natukese aja pärast aga lisab, et tegelikult on ju igal alal palju edukaid ja tublisid naisi, kuid seda, miks neid dividendide topis pole, ei oska ta kommenteerida.

Dividendide topi võitja Vello Kunmani kommenteeris Laugus ainult heade sõnadega. "Tubli mees. Tal oli hea aasta."

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib JUHTIVSPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

17. oktoober 2018

Uudised