Eestis saab teha esmakordselt kahjukäsitlust telefoni teel

Tänasest vahendab Eesti
kindlustusmaaklerfirma E-kindlustus maailma ühe juhtiva kindlustusseltsi
Royal Sun Alliance tooteid, mis võimaldab kahjukäsitlust telefoni teel ning
lepingute sõlmimist veebiportaalis.

E-kindlustuse juhataja Risto Rossari sõnul on suurimaks muudatuseks kliendi jaoks laienenud kindlustuskaitse, hüvitatav on näiteks ootamatult tekkinud tehniline rike, mida tavapärane kaskokindlustus ei kompenseeri. Royal SunAlliance toob esimesena Eestis turule kahjukäsitluse telefoni teel, säästes inimeste aega ja vaeva ning koguriski põhimõttel autokindlustuse, mis sisaldab kaitset ka auto tehnilise rikke korral.

E-kindlustus avas 2001. aastal ühena esimestest Euroopas veebipõhise kindlustuskeskkonna. E-kindlustuse veebiportaalis on võimalik sõlmida standardseid kindlustuslepinguid nagu liiklus- ja kaskokindlustus ning tellida kodu- ja reisikindlustust. Veebiportaali kasutades on kliendil alati reaalajas ülevaade oma kindlustuslepingutest.

Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu juhatuse liige ja Marsh Eesti juhatuse esimees Mart Mere kommenteerib uue kindlustusseltsi turuletulekut, et tihenenud konkurentsisituatsioon ja klientide suurenenud vajadused on tinginud alternatiivseid lahendusi ning protsessid on viidud efektiivsele tasandile, kasutades ära IT poolt pakutavaid võimalusi.

„Kui hindade osas on seni tuldud palju järele, siis nüüd on hea meel tõdeda, et ka kindlustuskatete osas suhtutakse märksa avaramalt jättes eririskide korral kõrvale standardsed valmiskirjutatud tooted, lisades ja kombineerides kindlustustingimusi konkreetse kliendi vajadustele,“ lisas Mart Mere.

Royal SunAlliance on maailma juhtivaid kahjukindlustusseltse, mis pakub kodu-, auto-, vara- ja teisi kindlustusliike. Kindlustusselts on Lätis (Balta) ja Leedus (Lietuvos Draudimas) turuliider, tugeval positsioonil on selts ka Taanis (Codan) ja Rootsis (Trygg Hansa). Grupi kõige kiiremini kasvavateks piirkondadeks on Baltimaad, Lõuna-Ameerika, Aasia ja Lähis-Ida.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised