Playtech nii lihtsalt töötajast ei loobu

Playtech Estonia tegevjuhi Rein Lemberpuu
sõnul püütakse Playtechis koondatavale spetsialistile leida uus töökoht
ettevõtte sees.

Playtechi tegevjuht ütles aripaev.ee-le, et nende strateegia toetab hetkel ettevõtte töötajaskonna jätkuvat kasvu ja kardinaalset suunamuutust pole ette näha. „Ka ei teki meil vajadust lühiajalistest võimalustest kinnihaaramiseks ettevõttes töökohti kaotada. Kuid oma struktuuri oleme ümber kujundanud küll ja teeme seda vajadusel ka edaspidi,“ rääkis Lemberpuu.

"Kui mõne töökoha koondamine peaks osutuma vajalikuks, püüame koondatavale spetsialistile leida uue töökoha ettevõtte sees – kasvõi tekitades uue, vajalikuma positsiooni," selgitas tegevjuht.

Rein Lemberpuu rääkis, et kui Skype´is töö kaotanud inimestel on soov Playtechi tööle tulla, siis loomulikult ei saadeta töösoovijaid ukselt tagasi. „Töökogemus Skype’is on meie jaoks kindlasti teatud garantiimärgiks,“ ütles ta.

„Iseenesest on loogiline, et kasvaval ettevõttel tekib vajadus struktuuri korrigeerimiseks, kui senine ülesehitus pole muutuvates oludes enam optimaalne," kommenteeris Lemberpuu töökohtade kaotamist Skype'is. „Julgen arvata, et Skype’i juhtkond ei tee põhjendamatuid otsuseid,“ ütles ta.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised