Eesti suurimasse ärikeskusesse saab lapse tööle kaasa võtta

Tammsaare Ärikeskuses avab inglastest
abielupaar aasta lõpus moodsa lasteaed-päevakeskuse, kuhu võivad vanemad tööle
minnes lapse kasvatajate hoole alla jätta, teatas projekti arendav Kaamos
Investeeringute OÜ.

Päevakeskuse asutaja Jennifer McCall tõdes, et idee tekkis praktilisest vajadusest. „Kaks aastat tagasi kolisime Eestisse ja oma tütrele lasteaiakoha leidmine kujunes väga keerukaks ülesandeks. Nii otsustasimegi ettevõtmistega alustada ja tänaseks peame edukalt analoogset asutust Tallinnas Kevade tänaval,“ ütles McCall.

Tammsaare Ärikeskus on Eesti suurim büroohoone, mis koosneb kolmest klaasfassaadiga kaarjast hoonest, millele on antud nimed vastavalt A. H. Tammsaare tegelaste järgi Andres, Krõõt ja Pearu. Samasse ehitatav parkimismaja mahutab 578 autot, sisehoovi parkla 81 ning maja ees asuv kliendiparkla 120 autot.

Esimene tornhoone valmib 2008. aasta detsembriks, ehitise lõpptähtajaks on 2009. aasta esimene kvartal. Ärikeskuse kogumaksumus on 400 miljonit krooni.

Projekti arendab Kaamos Investeeringute OÜ, mille tuntuimad arendusobjektid on Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare K-Rautakesko, Sinikivi tehnopark, Männisalu korterelamud, Jalaka korterelamu Pärnus, Pärnu mnt. 153 büroohoone ja Mäekuninga elurajoon.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised