Korteri palmide alla saab 140 000 krooni eest

Egiptusesse, kus suvi kestab aasta läbi,
saab korteri hinnaga alates 9 000 eurot (140 400 krooni).

„Egiptuse kuurortid peibutavad kinnisvarahindadega. Eestlased on üllatunud, kui saavad teada, et teise kodu ostmiseks asukohas, kus suvi kestab aasta läbi, pole vaja koguda ei tea mis suurt varandust, korterite hinnad algavad 9 000 eurost. Jõukatele ning luksust hindavad kliendid saavad ka kallimaid objekte - näiteks 400 m² villat, mille hind ületab 1 000 000 eurot," kommenteeris OÜ Burbonas direktor Erki Markus.

Tema sõnul tulevad eestlased hooaja jooksul Egiptusesse Hurghada ja Sharm el Sheikhi kuurortidesse puhkusereisile mitte niivõrd üksnes puhkama, vaid ka sooviga üle vaadata teise kodu ostuvõimalus.

OÜ Burbonas esindaja kinnitas, et investeerijatele, kes kavatsevad Egiptuse kuurortides omandada kinnisvara, on samuti oluline garanteeritud renditulu, mille aastane kasum ületab 6%. Hinnanguline aastane kapitali tootlikus on 20% ja enam.

Erki Markuse väitel on veel üks tegur, mis praegusel ajal ergutab investeerima kinnisvarasse – valuutakursi kõikumine. Egiptuses ostetakse kinnisvara enamasti USA dollarites või Suurbritannia naeltes, seepärast on eestlaste jaoks teise kodu ostmine veelgi tasuvam. Viimase poolaasta jooksul on nimetatud valuutade ostuhinnad alanenud vastavalt 9% ja 5%.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised