Hansapank: aktsepteerime ka BIGi kiirlaenuga klienti

Hansapank ütles vastuseks aripaev.ee
küsimusele, et aktsepteerib laenu küsima tulnud maksujõulist klienti olenemata
eelnevalt võetud BIGi kiirlaenust.

Kuna BIGi turundusjuht Kaido Saar viitas kiirlaenu võtnud ettevõtte võimalusele taotleda hiljem oma kodupangast sildfinantseerimist, küsis aripaev.ee teistelt kommertspankadelt, kas ja mis tingimustel on kiirlaenu vajanud firmal tavapankadesse asja.

"Mis puudutab kiirlaenu võtnud laenutaotlejaid, käsitleme iga üksikut laenutaotlust eraldi," vastas Hansapanga väikeettevõtete panganduse juht Aet Altroff. "Kui ettevõte soovib mujalt võetud kõrgeprotsendilist laenu refinantseerida, siis sõltub otsus ikkagi ettevõtte finantsseisundist, maksevõimest, eelnevast maksekäitumisest ja võimalikest tagatistest. Kui need asjaolud sobivad, pole sellest probleemi, kuidas ettevõte seni oma tegevust finantseeris."

Hansapank annab pikaajalistele ja korrektse krediidiajalooga klientidele keskmisest kontosissetulekust kuni 10% arvelduskrediiti. Sellise laenu tagatiseks on regulaarsed laekumised ning aastaseks intressimääraks 14-18%.

Kui ettevõte soovib Hansapangast suuremat arvelduskrediiti, tahab pank reeglina lisatagatisi kas kinnisvara, käenduse või garantii näol.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised