Veskimägi: võib-olla polegi meil Eestis võrdset

Standardi tegevjuht Enn Veskimägi ütles
aripaev.ee-le, et ettevõte on olnud edukas, kuna turul on tegutsetud pikka
aega ning võib-olla polegi neil Eestis võrdset.

Veskimägi kinnitas, et see vastab tõele, et möödunud aastal Tallinnas avatud uuest 800 hotellitoast sisustas kõik 800 Standard. „Oleme pikka aega hotellide sisustusäris tegutsenud. Viru hotelli sisustamisega oleme tegelenud juba 90ndatest või isegi 80ndatest,“ meenutas ta.

2007. aasta head tulemused on taganud pikaajaline eesmärk ning investeeringud tootegruppi. „Meie eesmärk pole olnud järsult kasvada, ka eksporti oleme kasvatanud järk-järgult,“ ütles Veskimägi. Ta lisas, et edukust Eestis on mõjutanud ehitusbuum, kuid praeguseks on hotellide turuosa Eestis peaaegu täis.

Veskimäe sõnul on edu taganud valdkonna madalseisu ajal paindlik tootmine ja kompetentne seltskond. „Standard on tugev ühtlasi projektijuhtimises, millega on tegeletud juba viimased viis aastat, kui ka tootmises,“ lisas ta.

"Eelmine aasta ehitati paar tuhat tuba välismaal ning võib-olla polegi meil võrdset Eestis," tõdes Veskimägi, lisades, et Standardi tootmises kasutatakse väga head tehnoloogiat.

„Oleme Skandinaavias ühed tugevamad. Oleme tootnud hotellisisustust igasse Skandinaavia riiki, erinevates hotellides üle saja toa,“ ütles Veskimägi.
Ta rääkis, et kasutavad Skandinaavias uut siseviimistlus lakki, mis vastab euro direktiividele. „Ka Ida-naaber huvitab meid,“ märkis Veskimägi. Mullu sisustati Moskva hotellides 700 tuba.

"Pole olemas stamptoodet, kõik hotellid on unikaalsed. Me ei tooda hotellidesse ainult tube vaid ka administratsioone ning muid ruume," ütles ta.

Veskimägi ütles, et eelmise aasta auditeerimiseelne kasum oli 17 miljonit krooni.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised