Lukase ministeeriumi uus kantsler on Janar Holm

Haridus- ja teadusministri Tõnis
Lukase ettepanekul otsustas valitsus vabastada ametist kantsler Sirje
Jõgiste ning nimetada viieks aastaks uueks kantsleriks ministeeriumi
asekantsleri Janar Holm.

Ettepaneku Janar Holmi kantsleriks nimetamiseks tegi haridusminister, kes võttis arvesse Holmi senist töökogemust, teadmisi ning oskusi hariduse ja teaduse valdkonna arendamisel ja koordineerimisel.

Janar Holmi kuupalgamääraks määratakse 25 000 krooni 35. palgaastme järgi. Janar Holmile makstakse lisatasu teenistusaastate eest vastavalt teenistusstaaþile ja lisatasu akadeemilise kraadi eest. Janar Holmi avaliku teenistuse staaþ homse seisuga on 5 aastat ja 11 kuud.

Holm on töötanud haridusministeeriumi nõunikuna, õigusosakonna juhataja kohusetäitjana, riikliku eksami- ja kvalifikatsioonikeskuse direktorina ning alates 2006. aasta oktoobrist haridus- ja teadusministeeriumi asekantslerina. 1998. aastal lõpetas ta Õigusinstituudi cum laude ning kaitses 2005. aastal TÜ Õigusinstituudi magistrikraadi.

Sirje Jõgiste vabastati teenistusest ministri ja kantsleri koostöö mittelaabumise tõttu eile ja temale makstakse hüvitusena kantsleri kuue kuu ametipalk. Jõgiste alustas tööd ministeeriumi kantslerina 2006. aasta septembris.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib JUHTIVSPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

17. oktoober 2018

Uudised