Arco Vara teeb kuus 69 tehingut

Arco Vara Kinnisvarabüroo AS tegi
elamispindadega ühes kuus 69 tehingut, millest 62 olid seotud korteritega. Kuu
jooksul vahendas Arco Vara Kinnisvarabüroo AS umbes 16 üüri- ning 46
müügitehingut.

Käesoleva aasta nelja esimese kuuga tehti kokku 275 elamispindade tehingut, teatas Arco Vara.

Reedel ilmunud artiklisse "Uus Maa müüb kordades rohkem kui Arco Vara", sattus Äripäeva eksimuse tõttu valeinfo. Nimelt andis Arco Vara juhatuse esimees, Aare Tammemäe, kommentaari ainult Kodukolde projekti müügile mitte kogu vahendustegevusele. Äripäev vabandab lugejate ning Arco Vara töötajate ees.

Uus Maa Kinnisvarabüroo tegevjuht Mika Sucksdorff ütles aripaev.ee-le, et 2008. aastal on kuus keskmiselt korteritega tehtud 61 tehingut, nendest 45 müügi- ja 16 üüritehingut, ning ettevõtte juht on oma töötajate saavutusega rahul. „Võrreldes tehingute arvu 2007. aasta omadega võib tulemust pidada normaalseks, sest langust on umbes 16 protsenti. Kõik meie inimesed on teinud kõvasti tööd, et tõsta efektiivsust ja paistab, et oleme sellega hakkama saanud,“ rääkis ta.

Sucksdorffi sõnul on kõige kesisem tehinguaktiivsus praegu maade osas, majadega tehakse Uus Maa Kinnisvarabüroo vahendusel umbes kümme tehingut kuus.

Küsimusele, kui kauaks jätkub praegu turul olevatest uutest müümata korteritest, vastas tegevjuht, et üldse kokku on neid Tallinnas hetkel umbes 2300 ja jätkub neid veel tükiks ajaks. „Arvestades seda, et Tallinnas tehakse hetkel uute korteritega keskmiselt 150 tehingud kuus, kulub kõigi uute korterite realiseerimiseks umbes poolteist aastat, kui müügitempo püsiks samana,“ märkis Sucksdorff.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised