Ostja saab Paldiski kinnistutele ehitada jupi raudteed

Ettevõtted saavad Paldiski Tehnopargi
kinnistutele ehitada jupi raudteed või toruühenduse sadamaga, rääkis
aripaev.ee-le tehnopargi juhatuse liige Tõnu Puidak.

Puidak ütles äriparkide teema kommentaariks, et nende edukus sõltub sellest, mida ja mis hinnaga klientidele pakkuda. Näiteks saab osadele Paldiski Tehnopargi 24 kinnistust ehitada ka oma raudteeharu ning toruühenduse sadamaga.

„Klientide saamiseks tuleb raskematel aegadel rohkem pingutada, aga järgmist majandusbuumi ei saa oodata, sest ega elu seisma jää. Müügiperioodid on eeldatavasti pikemad, kuid hetkel on hinnatase ostjale kindlasti soodsam kui 2-3 aasta pärast. Asukoht, toetav infrastruktuur nagu sadam, maanteed või raudtee - logistilised eelised loevad," rääkis ta.

Puidaku sõnul areneb Paldiski teistest linnadest erinevas rütmis, kuid tema tähtsus Eesti majanduskaardil kasvab pidevalt. "Olen nõus, et kliendid vajavad häid infrastruktuure, mis tuleb lihvida sobivaks. Paldiski Tehnopargis tööd käivad, aasta lõpuks rajatakse teed ja tehnovõrgud ning haljastus," rääkis ta.

Ligi 25-hektariline, oma raudteeharuga Paldiski Tehnopark asub linna Lõuna- ja Põhjasadama läheduses, Keila-Paldiski maantee ääres. Tehnopark tuleb endise nõukogude allveelaevnike õppekeskuse territooriumile, mis juba mullu sobimatutest ehitustest puhtaks lammutati. Tehnopargi ala detailplaneering kehtestati tänavu märtsis.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised