Äripäev investeeris ehitussektorisse

Äripäev avas eile ehitusteemalise
uudisteportaali ehitusuudised.net, mis pakub värskeid uudiseid ning põnevaid
kommentaare ehituse, arenduse ja kinnisvara valdkonna otsustajatele.

"Ehkki turul on terve rida ehitusteemalisi portaale, ei paku ükski neist värskeid ning originaalseid uudiseid," selgitas portaali www.ehitusuudised.net toimetaja Enn Tosso. Tema sõnul on ajad ehituse ja arenduse turul karmimad kui eales varem ning edukad on vaid need, kelle käsutuses on kõige värskem informatsioon. "Usun, et saame Eesti ehitusettevõtjat paljuski aidata," ütles Tosso.
Tegemist on Eestis esimese temaatilise uudisteportaaliga. Lähiajal avab Äripäev ka logistikauudiste portaali.

Äripäeva peadirektor Igor Rõtov kommenteeris, et ehitajad vajavad oma uudiseid. "Miks Äripäev investeerib praegu ehitusteemalisse veebilehekülge www.ehitusuudised.net, kui ehitus on Eestis oma suurimas mõõnas? Just sellepärast me praegu teemegi ehitusteemalise veebi. Ehituses on hetkel muutused suuremad kui iial varem, ehitajatel on vaja rohkem kvaliteetset uudisvoogu," selgitas Rõtov. Tema sõnul jääb ehitamine ikka selliseks majandusharuks, mis on iseloomulik Eestile.

Äripäeval on ehitusest kirjutamine aastaid prioriteetne, edasi ilmuvad ka mitmed eriväljaandeid ehituse teemal. "Olen nii praeguses töös kui ka oma varasema ajakirjanikukarjääri jooksul kohtunud ehitusettevõtjatega, nende seas on palju andekaid ning läbilöögivõimelisi inimesi, kellega koos töötamine on lihtsalt rõõm," kommenteeris Rõtov.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised