Põhjakeskuse kaubamärgi enampakkumine kukkus läbi

Jõhvi kohtutäitur Kristel Maalman ütles
aripaev.ee-le, et Margea Investi nimele registreeritud kaubamärgid
„PÕHJAKESKUS“ ja „PÕHJA KESKUS“ jäid täna müümata.

"Enampakkumisel osalejaid ei olnud," vastas Maalman aripaev.ee küsimusele tänase 1 miljoni kroonise alghinnaga enampakkumise kohta.

Rakveres asuva Põhjakeskuse arendaja Kobe Investments taotleb patendiametilt Põhjakeskuse kaubamärgi registreerimist klassis 35 ehk jaekaubanduses. Margea Investi kaubamärgist erineb see märk ka kujunduse poolest.

Homme, 1. oktoobril, peaks TR Majad lunastama Kommest Auto väljaostuks emiteeritud võlakirjad. Võlakirjade tagatiseks olid panditud nii Kommest Auto aktsiad kui ka Margea Investi osad.

Pärast seda, kui makseraskustesse sattunud Toomas Rüütmann Põhjakeskuse kinnistud Kobe Investmentsile müüs, nõudsid võlakirjainvestorid TR Majade võlakirjade ennetähtaegset lunastamist. Rüütmann eiras investorite nõuet.

Möödunud nädalal ütles Rüütmanni advokaat Siim Roode kohtus, et võlakirjade ennetähtaegse lunastamise tingimused polnud täidetud. Rüütmann ütles, et tegutseb võlakirjade lunastamise nimel ja on selleks arestinud äsja avatud Põhjakeskuse vara.

Põhjakeskuse kinnistutele on seatud käsutamise keelumärge kinnisvaramaakler Martin Sillandi osaühingu Renaldo Invest kasuks.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised