Vastuseisust hoolimata kerkib Merivälja teele Maxima

Hoolimata Merivälja piirkonna Puki tee
eliidi vastuseisust, kerkib Merivälja teele kahe X- ga Maxima. Suur säästupood
peaks valmima tuleva aasta suvel.

Augustis kütsid Merivälja piirkonna elanike kirgi kuuldused rahvakeeli odavpoeks nimetatud Maxima tulekust. Toona kirjutas Eesti Ekspress, kuidas ümbruskonna elanikud, eesotsas vandeadvokaat Aivar Pilvega, püüavad ehitust igati takistada. Protestikirjad koos allkirjadega saadeti nii linnapea Edgar Savisaarele kui ka vastavatesse ametkondadesse.

Protestimeeleolus oldi veendunud, et odavpood Merivälja piirkonna eksklusiivset õhustikku rikkuma ei tule. Täna on asjad nii kaugel, et Maximale on väljastatud luba Merivälja tee 80e kinnistule ehitamiseks ning peagi tehaksegi sellega algust.

Maxima pressiesindaja Erkki Erilaiu sõnul on ei olda esialgsetest plaanidest elanike survel loobutud ning ehituslubagi käes. „Miskit ei ole katki jäänud. Meriväljale tuleb kahe X-ga Maxima,“ rääkis Erilaid aripaev.ee-le. Erilaid ei osanud täpselt öelda, millal ehitusega alustatakse, kuid pood ise peaks uksed avama juba tuleva aasta suvel. „Puki tee elanikud olid poe vastu. Ekspressi artiklis tõi meie advokaat punk punkti haaval lükates ümber nende poolt esitatud väited, miks Maxima ei saa antud krundile oma poodi ehitada. Ega igale poole ei saa ju poodi ehitada, tarbijaid peab ka olema. Me poleks saanud ju ehitada kui teised oleksid vastu olnud,“ rääkis Erilaid. Pressiesindaja sõnul on tegemist esimese suurema Maximaga Tallinnas.

Vaata lisaks: ehitusuudised.net

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised