Pindi ei ühine BREC Kinnisvaraga

BREC Kinnisvara juht Sven Soomuste kinnitas
aripaev.ee-le, et ühinemist Pindi Kinnisvaraga ei tule, kuid ei kommenteerinud,
kas ettevõte sipleb viimses agoonias.

„Meil käisid ühinemisläbirääkimised aga tänaseks päevaks on need lõppenud ja tulemus on see, et ühinemist ei tule,“ ütles BREC Kinnisvara juht Sven Soomuste ning lisas lühidalt ühinemise nurjumise kohta, et osapooled ei leidnud põhjust ühinemiseks.

"Ma tahakski nagu öelda, et järgmine nädal, kui oleme oma bürokraatiaga nii kaugel, et meil on midagi öelda, siis võiks seda teha,“ vastas Soomuste küsimusele, kas BREC hakkab tegevust lõpetama. Samas tõdes ta, et BREC on oma kliente ettevõtte olukorrast teavitatud, kuid meedia informeerimist ei pea praegu vajalikuks.

Samas tõdes ta, et BREC on oma kliente ettevõtte olukorrast teavitatud, kuid meedia informeerimist ei pea praegu vajalikuks.

Soomuste jäi sama kidakeelseks ka töötajate koondamisi puudutavates küsimustes. "Vaadake aknast välja ja vaadake, mis toimub turul ja ma arvan, et saate ise aru, mis nende koondamistega on," sõnas Soomuste, „me oleme kahe aasta jooksul mitmeid inimesi lasknud minna. Enamus küll kokkuleppe teel aga kinnisvarasektor teatavasti on selline, et see laine on siin kõige tugevam olnud ja ilmselt jätkub veel, sest seda talve on ülikeeruline üle elada ilmselt paljudel.“

Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman ütles ehitusuudised.net-ile, et Pindi Kinnisvara ühinemine BREC Kinnisvaraga jääb ära. Sooman ei soostunud kommenteerima BREC Kinnisvara finantsseisu, kuna tegemist on Pindist eraldi seisva äriettevõttega ja lisas, et ühinemisläbirääkimised olid konfidentsiaalsed.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised