Advokaat: saame konkurentsivõimelist tasu

Aavik Partnerid Advokaadibüroo
advokaat Maidu Kaasik ütles aripaev.ee-le, et usub nende büroo advokaaditasude
konkurentsivõimelisusse, erinevalt hiljuti avaldatud uuringust, kus väideti, et
Eesti advokaadid saavad EL liikmesriikidest 2-3 korda madalamat tasu.

„Ei oska mina seda kommenteerida. Milleks nagu ühiskonda sihukest lisavihkamist juurde panna. Me töötame Eesti ja välisturule enda arvates konkurentsivõimelise tasu eest,“ ütles Kaasik uuringut kommenteerides.

Advokaadibüroo MAQS Law Firm ja õigusabikulude kindlustusseltsi D.A.S. tehtud ühisanalüüs näitab, et Eesti advokaaditasud on vähemalt 2-3 korda madalamad kui Euroopa Liidu „vanades“ liikmesriikides, Venemaast rääkimata.

„Need, mis King Investist tulevad, on investeeringud ja advokaadibüroost tulevad muud asjad jooksvalt,“ vastas Kaasik küsimusele, kas võib öelda, et suurem osa sissetulekust ei tule advokaadibüroost.

„Advokaaditöö on minu jaoks kirg loomulikult ja see on minu põhitegevus, kõik muu on tegelikult hobi,“ vastas Kaasik aripaev.ee küsimusele, kas advokaaditöö on tema jaoks kirg.

Aavik Partnerid Advokaadibüroo advokaadile Maidu Kaasikule 100% kuuluva ettevõtte King Invest väärtuseks loeti ligi 119 miljonit krooni ning ettevõte tõi Kaasikule sisse 9 miljonit krooni dividende. Samal ajal hinnati advokaadibüroo osaluse väärtuseks vaid veidi üle 12 miljoni krooni.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised