YIT Ehitus asutas tütarettevõtte

Priit Sauki juhitav kinnisvara arendamise
ja projektijuhtimisega tegelev YIT Ehitus lõi tütarettevõtte YIT Betoonitööd
OÜ.

„YIT Ehitus ASil on olnud oma betooni- ja müüritööde üksus juba 2000. aastast,“ ütles YIT Betoonitööd OÜ juhatuse liige Taavi Varb pressiteates.

„Pärast tütarettevõtte moodustamist sai YIT Betoonitööd OÜst eraldiseisev ning oma tööjõuga betooni- ja müüritöid teostav tütarfirma. YIT Betoonitööd OÜ teeb betooni- ja montaažitöid YIT Kontserni ettevõtetele, kuid eesmärgiks on teenust pakkuda ka teistele turul tegutsevatele ettevõtetele,“ ütles Varb, kelle sõnul kuulumine YIT Kontserni tõstab YIT Betoonitööd OÜ usaldusväärsust.

YIT Betoonitööd OÜs töötab 70 betoonitööde spetsialisti ning ettevõtte töid on mitmel korral tunnustatud ka aasta betoonehitise tiitliga.

AS YIT Ehitus asutati 1991. aastal. Ettevõte kuulub alates 2001. aastast Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuva ettevõtte YIT kontserni, mille neljateistkümnes riigis (Põhjamaad, Balti riigid, Venemaa, Kesk-Euroopa) tegutsevas tütarettevõttes töötab üle 27 000 inimese. YIT kontserni 2007. aasta käive oli 57,8 miljardit krooni, millest käive Balti riikides oli 3,5 miljardit krooni.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Bonava otsib ARENDUSE PROJEKTIJUHTI

Bonava Eesti OÜ

28. veebruar 2018

Maxima otsib KINNISVARA PROJEKTIJUHTI

Maxima Eesti OÜ

05. märts 2018

Uudised