Facio Ehitus: ettevõtjatel on juba oma päevad olemas

Üldist ettevõtjate päeva ei ole vaja, kuna
pea igal alal tähistatakse neid niigi, leidis Facio Ehituse AS juhatuse esimees
Riho Kalve.

“Kui ettevõtjate päevadest rääkida, siis iga ala ettevõtjatel on ju oma päevad olemas,” vastas Kalve aripaev.ee päevaküsimusele, kas Eesti võiks tähistada ettevõtjate päeva.

“Kui nüüd tuleks ettevõtjate päev, siis võiks ju ka Eesti rahva päeva tähistama hakata,” lisas ta.

Kalve rääkis, et ehitajatel on juba nõukogude ajast saadik traditsiooniks ehitajate päeva pidada. “Ma mõtlen, et äkki üldine ettevõtjate päev üldiselt oleks liiga laialivalguv,” lisas ta.

Aga kuidas ettevõtjaid tunnustada ja esile tuua? Kalve sõnul võiks olla see, kui peaminister ei ütle, et ettevõtjaid me ei toeta, vaid suhtumine oleks nii, nagu ka ajakirjanduses on välja öeldud. “Kui on head ajad, siis elab riik ettevõtjate najal ja kui on halvad ajad, siis peaks riik ettevõtjaid toetama, see olekski tunnustus,” tõdes Kalve.

Äripäeva peatoimetaja kirjutas aripaev.ee-s eile, et Äripäev teeb ettepaneku hakata Eestis tähistama ettevõtja päeva, aitamaks sellega teadvustada ühiskonnas ettevõtja väärtust. Saatsime vastava ettepaneku ka presidendile, Eesti Kaubandus-Tööstuskojale, Eesti Tööandjate Keskliidule, Ametiühingute Keskliidule, juhtivatele pankadele, meie ülikoolidele ja erakondadele.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised