Purjutaja tulistas transpordifirma töötajat

Täna kella 10 paiku tulistas purjus eesti
noormees gaasipüstolist Pirital Laferme keskuses tegutseva transpordifirma
DLE OÜ autojuhti, kuna joodiku nõudmisi ignoreerinud mees vastas talle vene
keeles.

Autojuht Sergei Komirenko suundus oma firma kontorisse, mis asub Laferme keskuse teisel korrusel, kui talle tuli vastu purjus noormees, kes nõudis midagi eesti keeles.

"Ta näitas mulle oma märgi pükse ja nõudis midagi. Vastasin talle vene keeles: mida sa minust tahad? Mine siit minema. Ja läksin teisele korrusele," rääkis Komirenko. Kui autojuht lähenes oma kontori uksele, kuulis ta esimest lasku. "Midagi lendas minu kõrvast mööda. Pöörasin ümber ja nägin seda joobnut püstol käes, taas sihtimas. Hakkasin tal püstolit käest ära võtma ja ta tulistas teist korda, kõrvetas mul käe ära," meenutas Komirenko.

Laskude peale väljus transpordifirma kontorist teine autojuht Vadim Galikov ja nad võtsid kallaletungija koos kinni. Kuuldes, et teinegi mees on venelane, hakkas noormees karjuma, et kõik venelased on vaja maha tappa ja ta teeb seda.

Isegi pärast seda, kui saabunud politsei noorel joodikul käed raudu pani, jätkas ta ähvarduste karjumist: "See on vene firma, aadress on mul meeles, ja tulen siia veel tagasi."

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised