Pankrotistunud advokaadi kinnisvara 7. korda enampakkumisel

Ligi 18 miljoni krooni välja petmise eest
vangistusega karistatud endise vandeadvokaadi Ilmo Maaroosi kinnistu Pärnu
linnas on pandud ühe miljoni krooniga seitsmendat korda enampakkumisele.

Tegemist on ühekorruselise elamuga aastast 1971, mille ehitusalune pindala on 69 ruutmeetrit. Majale lisandub ühekorruseline saun-kuur. Esimesel enampakkumisel 2008. aasta sügisel oli kinnistu hinnaks 1,6 miljonit krooni, tänaseks on see iga enampakkumise käigus langenud ühele miljonile kroonile, selgus ametlikest teadaannetest.

Kinnistule on seatud esimesel järjekohal hüpoteek summas 800 000 krooni AS Optiva Pank kasuks. Teisel kohal on hüpoteek summas 55 934 krooni Nordea Bank Finland PLC Eesti filiaali kasuks.

Suuline enampakkumine toimub 22. juulil kell kümme OÜ Õigusbüroos Faktoorium.

Aasta tagasi mais kirjutas aripaev.ee, et Harju maakohus andis politseile korralduse vahistada Ilmo Maaroos, kuna ta hoiab mõistetud karistusest kõrvale ning ei ilmunud vanglasse nõutud ajal. Maaroosile mõisteti neli kuud reaalset vanglakaristust.

Süüdistuse järgi sõlmis Maaroos Heta Pärnu advokaadibüroo nimel investeerimislepinguid mitme firma ja eraisikuga ning pealkirjastas need õigusabilepingutena. Firmad ja eraisikud kandsid Maaroosi käsutuses olnud pangakontodele summasid 100 000 kroonist kuni 1,5 miljoni kroonini, mille Maaroos süüdistuse järgi omastas.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised