Uus Maa: töötajate palgad on kasvanud läbi uute väljakutsete

Majanduslanguse tõttu pole ettevõttes kollektiivset palgatõusu olnud. Küll aga on inimestele antud uusi väljakutseid, läbi mille on palgad ka kasvanud, sõnas Uus Maa tegevjuht Mika Sucksdorff.

"Vahendaja palgad tõusevad koos rohkemate tehingutega ning tehinguväärtuste kasvuga, sest tegemist on motivatsioonitasuga tehingute pealt," kommenteeris Sucksdorff võimalikku palgatõusu firmas.

Ta lisas, et ettevõtte töötajate palgatõusu hetk on tingitud ettevõtte tulemuslikkusest. “On selge, et tippaegadega võrreldes on käibed veel väga palju madalamad ja seega palgad peavad olema ka vastavuses hetke tulemustega.”

“Kollektiivset palgatõusu pole ettevõttes tehtud majanduslangusest tingituna. Küll aga on inimestele antud uusi väljakutseid läbi, mille on palgad ka kasvanud," märkis Sucksdorff.

Äripäeva infoleht Tööjõuturg uuris kõrgema ja madalama ametikoha palgevahemikku firmades ja seda, milliseid muutuseid toob majanduse elavnemine. Uuringust selgus, et majanduse elavnedes jäävad palgad esialgu samaks.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised