Otsa: Savisaarega on plaanis rääkida üldist juttu

Tallinna linnapea kohtub neljapäeval ettevõtja Jaanus Otsaga, kelle sõnul konkreetset jututeemat kokku lepitud ei ole, ent Otsa huvi on rääkida teostatud PPP projektidest.

„Meil on lihtsalt kokku lepitud, tähendab see kohtumine on seoses sellega, et need kaks lasteaeda, Vikerkaare ja Kolde tänava lasteaiad on valmis saanud,” vastas Otsa küsimusele, miks linnapeaga kohtutakse.

Konkreetset jututeemat Otsa sõnul kokku ei ole lepitud. „Konkreetseid kokkuleppeid või konkreetseid plaane ei ole,” ütles Otsa ja lisas, et ettevõtja enda huviks on lõppenud PPP projektidest – kuidas need on läinud ning kas on veel sarnaseid võimalusi tulemas. Otsa selgitas, et tegemist on projektidega, kus kuulutatakse välja hange ning hanke võitja peab pakkuma kõige odavamat rendihinda. Hanke võitja teeb ise hanke renoveerimiseks ja muutub siis linnale partneriks, rentides objekti linnale omakorda tagasi.

Esmaspäeval avatud Kolde lasteaed ning homme avatud Vikerkaare lasteaed valmisid avaliku ja erasektori koostööprojekti raames.

„Meil on kaks lasteaeda ja kaks kooli sellise projektiga. Minu huvi oli, kas selliseid projekte on veel tulemas, meil oma partneritega on selliste projektide vastu huvi olemas,” seletas Otsa kohtumise põhjust.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised