Lasnamäe tutvustab Sikupilli keskuse planeeringut

Lasnamäe Linnaosa Valitsus korraldab uue aasta hakul Tartu mnt 87 kinnistu detailplaneeringu eskiislahenduse ja lähteseisukohtade avaliku väljapaneku ja avaliku arutelu.

Avaliku väljapanek toimub 5.-13. jaanuarini Pallasti tn 54 I korruse infosaalis, sellele järgneb 14. jaanuaril kell 15 avalik arutelu II korruse saalis (ruum 203).
Tartu mnt 87 kinnistu detailplaneeringu eskiislahenduse jooniste ja seletuskirjaga saab tutvuda Tallinna planeeringute registris aadressil https://tpr.tallinn.ee/ .
Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on luua võimalused Sikupilli Keskuse laiendamiseks, kaubanduskeskuse ümberehitamiseks ning kuni 11 maapealse ja 1 maa-aluse korrusega hooneosade ehitamiseks. Hoone alumised korrused on ette nähtud kaubandus-teeninduspindadeks ja kõrgemad korrused büroodeks.
Detailplaneeringu algatamise taotluse esitas Sikupilli Keskus OÜ, lahendusettepaneku ja illustreeriva materjali koostas Arhitekt Tarbe OÜ.
Planeeritav 4,14 ha maa-ala asub Tartu maantee, Lasnamäe tee, Katusepapi ja Pallasti tänavate vahelisel alal, Tartu maantee ääres ning on auto- ja ühistranspordiga mugavalt juurdepääsetava. Tartu mnt 87 kinnistul paikneb Sikupilli ärikeskus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised