Vaata, kes osalevad Äripäeva Kinnisvarakonverentsil

Äripäeva Kinnisvarakonverents 2016
Äripäeva Kinnisvarakonverents 2016

Äripäeva Kinnisvarakonverentsi esimene soodushinna periood on läbi, kuid ka hetkel on võimalik veel registreeruda väga hea hinnaga. Eelmise nädala lõpu seisuga oli osalejaid juba ligi 150, saali mahub veel 45 osalejat.

Konverents toimub 10. veebruaril Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses. See on Eesti suurim kinnisvarakonverents, kus on kohal ka potentsiaalsed kliendid. Seetõttu oleme konverentsi programmi toonud spetsiaalsed networking sessioonid, mis tähendab ärikohtumisi, kontakte, uut infot. Kohtumisi saab eelnevalt kokku leppida ja selleks on spetsiaalse koht ning formaat.

Konverentsi programm sisaldab kõike, mida üks kinnisvaraga otseselt või kaudselt seotud äriettevõte võiks soovida. Näiteks on konverentsi osaks spetsiaalsed Äripäeva poolt tellitud uuringud: kellele kuulub Eesti maa? Mida räägivad kinnisvaravahendajate ja- arendajate finantsaruanded?

Konverentsi kaks esimest ettekannet annavad ülevaate kinnisvaraturust ning analüüsivad toimuvat. Just analüüsivad ja prognoosivad, mitte ei esita pelgalt numbreid. Vaata programmi!

Eriti kuumaks tõotab kujuneda ühisrahastusplatvormi tagatubadesse piilumine, sest kuulda on juba teravat kriitikat.

Tervaid teemasid on veelgi: maksuametniku külaskäik firmale kuuluvasse korterisse; debatt "Kuhu liigub linna süda?";  riik ja kinnisvara...

Igal juhul vaadake, kes juba osalevad. Tulge ärikohtumistele ja muidugi konverentsile! Äripäeva Kinnisvarakonverentsi programm asub SIIN

Äripäeva Kinnisvarakonverentsil on terve päeva jooksul sünkroontõlge inglise keelde, inglisekeelne programm asub SIIN

Vaata Äripäeva Kinnisvarakonverentsil osalejaid 15. jaanuari seisuga SIIT

 

Osale arutelus

  • Aira Tammemäe

    Aira Tammemäe

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised