Valmib Priisle Äripargi esimese hoone

Priisle Äripark
Priisle Äripark

Lasnamäe veerele kerkiva Priisle Äripargi ehitus on jõudnud sarikateni. Kokku kerkib Priisle 3,1 hektarisel maa-alal ligi 22 000 ruutmeetrit uusi lao- ja tööstuspindasid koos büroo- ja esindusruumidega.

Priisle Äripargi esimesena valmivas hoones on pinda 4000 ruutmeetrit, ettevõtted saavad üürida pindasid 250 – 1000 ruutmeetri ulatuses. Hoone on jaotatud kaubandusboksideks, kus iga boksi ees on klaasfassaadiga kaupluse- ja kontoriruumid ning tagapool paiknevad lao,- teenindus- või tootmiseks mõeldud pinnad.

Äripargi näol on tegu kaasaegse kompleksiga, kus projekteerides mõeldi energiatõhususele ja efektiivsusele, kõik äripinnad on eraldi köetavad ja ventileeritavad. Üürnikus saavad ise valida oma ruumide sisetemperatuuri ja õhuvahetuse. Hoonete katustele paigaldatakse päiksepaneelid, et katta igapäevane energiavajadus ja olla energiasäästlik.

Tallinnasse Lasnamäele rajatav äripark on plaanitud valmis ehitada neljas etapis. Esimese etapi investeering ulatub ca 2,7 miljoni euroni. Priisle  Äripargi arendaja on Hammerhead OÜ, projekteerimis- ja ehitustöid teeb Eventus Ehitus OÜ. Äripargi arhitekt on Ivo Rebane Guru Projekt OÜ-st.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised