Otepääl hävis Bernhardi hotell

Bernhard Spaa Hotell omanik Madis Mutso nüüdseks hävinud hotelli ees
Bernhard Spaa Hotell omanik Madis Mutso nüüdseks hävinud hotelli ees

26.jaanuari õhtupoolikul süttis Otepääl spahotelli Bernhard hoone. Tulekahju avastamise ajal, kell 17.45, ulatusid leegid hoonest välja. Päästjad kaitsesid süttimise eest lähedal asuvaid elumaju ning hotelli katlamajas olevaid kütusemahuteid. Spahotell on tulekahju tagajärjel suuremas osas hävinud, teatab Lõuna päästekeskus.

Päästjate saabudes selgus, et hotelli kahekorruselise hoone puitkarkassist osa põleb lahtiste leekidega. Maja oli tulekahju puhkemise ajal tühi. Üks päästja sai suitsumürgituse ning viidi tervisekontrolliks haiglasse. Päästetöödel osalesid Otepää, Elva, Antsla, ja Tõrva päästekomandod ning Rõngu vabatahtlikud päästjad. Päästetöid juhtisid Võru ja Tartu vanemoperatiivkorrapidajad. Tulekahju levik piirati kella 21.30 paiku.

 

Põlengu põhjuste kohta ütles spaahotelli Bernhard omanik Madis Mutso Äripäevale, et tal on oma versioon  põlengu põhjuste kohta ja ta on selle ka uurijatele edastanud, aga seda ei sobi veel avalikult kommenteerida. "Kindlasti hakkavad kindlustajad ka asjaga tegelema," sõnas Mutso.

 

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised