Tallinnas avatakse büroohoone ekraanidega fassaadil

Explorer
Veel eelmisel aastal alles kavandamisel olnud büroohoone on praeguseks valmis.

Sel neljapäeval, 11. veebruaril avatakse Tallinnas sadamaalal kaasaegne ja pilkupüüdev ärihoone Explorer, mille kogu fassaadi on võimalik kasutada suure ekraanina.

Explorer ehitati jälgides maailma rangeimaid keskkonnasäästlikkuse nõudeid, et sellele edukalt taotleda sertifikaati LEED Platinum. Exploreri valmimisega on teoks saamas ka hoone arendaja Capital Milli aastate eest seatud visioon kujundada sadamaalast terviklik, innovaatiline ja keskkonnasõbralik äri- ja elukeskkond.

Rohelist mõtteviisi on Capital Mill juurutanud ettevõtte tegevjuhi Igor Mölderi sõnul ärihoone juures näiteks maja rajatava elektriauto laadimispunkti kaudu või ka seeläbi, et fuajeest saavad töötajad kohtumiste tarbeks laenutada jalgrattaid. „Samuti on näiteks koosolekute ruumides CO2 anduritega ventilatsiooni agregaadid, ehk kui pidada pikka koosolekut ei lähe ruumis õhk kunagi umbseks”, märgib Mölder.

Lisaks paistab Explorer silma ka ainulaadse fassaadilahenduse poolest. Nimelt katavad kõiki seinu LED-paneelid, mis võimaldavad kuvada 360 kraadi ulatuses nii staatilist kui liikuvat pilti. Ehk sisuliselt on kogu hoone fassaadi võimalik kasutada suure ekraanina.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised