Allan Kool: paljud tootmispinnad Mustamäel on vananenud

Laki tänav piirkond
Allan Kooli sõnul ei vasta paljud tootmispinnad Laki tänaval enam...

Kinnisvaraarendaja Hammerhead OÜ juhatuse liige Allan Kool märgib, et Tallinna ärikinnisvaraturul on suur vajadus nn stock-office pindade järele, kus oleksid kompaktselt koos nii kontor, kauplusepind, laopinnad kui ka väike tootmisüksus.

„Taolisi müügis olevaid krunte, kuhu stock-office pindasid saab arendada, ei ole Tallinnas palju, ja Lasnamäel on neid veidi rohkem kui mujal.“ See on Kooli sõnul ka üks põhjus, mis Hammerhead tegeleb aktiivselt nii Priisles kui ka Betooni tänaval. Mustamäel Laki ja Kadaka tänavatel olevad mitmed lao- ja tootmispinnnad on tema sõnul vananenud, millest paljud ei vasta enam tänapäevastele nõuetele.

„Meie stock-office pinnad on uued energiasäästlikud, tänapäevaste kvaliteetsete tehnosüsteemide ning viimistlusega. Igal üüripinnal on oma klaasfassaad, esimesel korrusel esindus/kauplusepind, mille taga paikneb lao- või tootmispind ja teisel korrusel kontoripind. Kontori/kauplusepinna ja laopinna suhe on keskmiselt vahemikus 30/70 kuni 50/50.“

Pinnad on varustatud sundventilatsiooni-, tuletõrje- ja valvesüsteemidega. „Pinnad erinevad muude turul pakutavate pindadega enamasti selle poolest, et kõik ettevõte müügi või tootmistegevused toimuvad ühel ja samal pinnal samas asukohas, mis aitab kokku hoida tööjõu, transpordi ja muudelt taolistelt kuludelt.“

Kinnisvara ostu, müügi ja arendusega tegelev Hammerhead OÜ arendab Lasnamäel Priisle laokeskuses  3,1 hektaril kokku nelja hoonet, millest praeguseks üks ka valmis. Lisaks ka Betooni tänaval laokompleksi, mis hetkel on planeeringu faasis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised