Riia Lennujaama korrashoidjaks sai SOL

Tallinnna reisiterminal
Tallinna Lennujaama reisiterminali hoiab SOL korras osaliselt.

Alates käesolevast aastast hoiab SOL Baltics OÜ korras Riia Lennujaama reisijateveo terminali. Siseruumide koristuspinna suuruseks on 40 000 m² ja seda teenindab kokku 60 SOLi töötajat.

SOL teenindab nüüd kokku regiooni kolme lennujaama, lisaks Riiale hooldab SOL juba aastaid Helsingi lennuterminali, Tallinnas hoitakse puhtana lennukeid ning osaliselt terminali.

 “Lennujaama teenindamine on keeruline, sest ühendatud on kõige erinevamad tingimused: mustust koguneb palju kuna külastuste intensiivsus on sama suur nagu kaubanduskeskuses. Kvaliteedi nõuded on sama kõrged kui pangas või saatkonnas, sest tegemist on riigi visiitkaardiga. Julgeoleku risk ja turvareeglid puhastusteenindajatele on samad mis Kaitseväes, sest tegemist on riigi strateegilise objektiga. Meie ettevõtte töötajad läbivad range turvakontrolli ja lennujaama poolse koolituse koos eksamiga, et sinna üldse tööle pääseda,” kirjeldas objektile esitatavaid nõudeid SOL Baltics OÜ juhatuse esimees Rinel Pius.

 Ettevõte investeeris selle teenindamise juurutamisele ning protsesside väljatöötamisse nii inim- kui rahalist ressurssi ning kasutab oma parimaid kogemusi, et hoida terminali keskkond reisijatele puhas ja hooldatud. Riia Lennujaama läbis möödunud aastal üle 5 miljoni reisija.

 Kolmeaastase lepingu maksumuseks Riia Lennujaama reisiterminali korrashoiuks on 2, 02 miljonit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised