Hiltoni saab ööbima jaanipäevaks

Hilton
Hiltoni standardtuba

Hilton Tallinn Park avatakse mai lõpus ning broneeringuid saab teha alates 23. juunist algavateks külastuseks.

Hilton Tallinn Parki tegevdirektoriDaniel Habersatteri sõnul edenevad hotelli ehitus ja sisetööd plaanikohaselt. “Hetkel on meil väga tegus periood – kümned inimesed töötavad pidevalt selle nimel, et saaksime mai lõpus hotelli uksed avada ning see on põnev ja heas mõttes ärevustekitav,” lisas ta.

“On näha, et Hilton Tallinn Parki avamise lähenemine on tekitanud parajalt ootusärevust. Oleme värbamas kümneid hotellitöötajaid ning meie suureks rõõmuks on huvi Hiltoni hotellis tööle asuda suur. Samuti tunnevad mitmed sündmuste korraldajad huvi hotelli multifunktsionaalse konverentsikeskuse vastu. On selge, et Hilton Tallinn Park tõstab Tallinnas taset nii ürituse korraldamise paikade kui ka ajaveetmisvõimaluste seas,” lisas Habersatter.

Hilton Tallinn Park hotellis on 11 erinevat tüüpi tuba, alates klassikalistest, kuid modernse viimistlusega külalistubadest, kuni erakordsete sviitideni vaadetega Tallinna lahele. Kõige suursugusem on 180 m2 presidendisviit, mis on omasuguste seas Tallinna üks suurimaid. Sviidis on kontoriruum, söögituba kümnele inimesele, eraldi tuba riietumiseks ja jumestamiseks ning mullivann. 

Baltikumi esimeses Hiltoni hotellis Hilton Tallinn Park on 202 tuba. Hotelli kaasaegseima tehnikaga varustatud konverentsikesksuses on 10 koosolekuteruumi ja Tallinna üks suurim ballisaal, mis mahutab ligi 520 inimest – kokku võib konverentsiruumides võõrustada ligikaudu 800 delegaati.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised