Müügivideo objektist aitab seada globaalseid sihte

Kinnisvara
Kuvatõmmis Eesti Vara Grupp ühest kinnnisvarakuulutusest koos videoga.

Eesti Vara Grupp OÜ on kinnisvaraettevõte, kus teeb igast müügil olevast objektis video ning levitab seda eelkõige oma müügiportaali vahendusel. Kõike seda tehakse käepäraste vahenditega ning video valmib ka siis kui selle kvaliteet ei ole alati tipptasemel.

Ettevõtte juhatuse liige Kaarel Sarv märgib, et video annab objektile lisamõõtme, samas võimaldab nendega tutvumist mugavamalt ja väiksemate kulude eest. „Me asusime ettevõttes kinnisvara vahendama 2014. aastal ning kohe oli küsimus, kuidas eristuda ning mõte oli kohe, et tuleb hakata videoid tegema,“ kirjeldab Sarv. Esiteks annab see  tema sõnul müügis olevale objektile lisaväärtuse ja emotsiooni, teiseks võimaldab tutvuda kaugemate ja raskemini ligipääsetavate objektidega. „Kui objekt asub Viimsis ja kui ostuhuviline asub näiteks Tartus, siis see võimaldab palju aega ja energiat kokku hoida.“

Eesti Vara on iseõppija selles mõttes, et kõik videod tehakse ise ning ka Kaarel Sarv tunnistab, et nende kvaliteet ei pruugi alati olla tipptasemel. „Meie teeme igast müüdavast objektist video, kuidas need välja tulevad, on iseasi, need ei õnnestu alati tipptasemel,“ tunnistab Sarv. Samas märgib ta, et video tegemine ei ole midagi ülejõu käivat. „Vajutad  kaamera käima ja muudkui filmid,“ ütleb ta lõbusalt, ent lisab siiski et kaamera stabiilsuse saavutamiseks ja monteerimiseks tuleb vaeva näha ja asja harjutada.

Kõiki valminud videoid levitab ettevõte enda loodud portaalis live-post.com, kus müüakse peale kinnisvara ka autosid. „Iseenesest on videoturundus kinnisvarasektoris õige asi, seda juba tehakse siin seal, aga mitte veel regulaarselt. Meie mõte on läbi portaali müüa objekte mitte ainult Eestis, vaid ülemaailmselt,“ kinnitab Sarv.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised