Parimaks turvalahenduseks kuulutati väikesadamate valve

Roomassaare sadam Saaremaal.
Roomassaare sadam Saaremaal.

Eesti Turvaettevõtete Liit kuulutas kinnisvarauudised.ee korraldatud Turvakonverentsil välja möödunud aasta parima turvalahenduse. Tunnustatud turvalahendus 2015 tiitel omistati Saarte Liinid AS väikesadamate Roomassaare, Abruka ja Ringsu videovalvelahendustele.

turvatehnik
Aasta turvatehnik Mark Pill Securitas Eesti ASist koos Turvaettevõtete Liidu...

"Tallinna Kaubamajas turvalisust tagavat Merilini võib kõhklemata nimetada kaubandusturvalisuse tipp-professionaaliks. Muljetavaldav on ka tema tööstaaž – turvatöötaja kutsetunnistus on tal aastast 2006. Enam kui 220 õiguserikkujat avastanud ning kliendile rohkem kui 18 000 euro väärtuses kaupa tagasi toonud – need on ilmekad näitajad Kaubamaja turvameeskonna nurgakivi Merilini töösse pühendumisest. Merilin on eeskujuks kõikidele oma kolleegidele, aidates kujundada meeskonnas head kõrge motivatsiooniga tööõhkkonda," iseloomustas žürii. 

Aasta turvatehnikuks 2015 valiti Mark Pill Securitas Eesti AS-st. "Aastast 2007 Ida-Virumaa Jõhvi osakonnas töötav Mark on piirkonna hinnatud tehnikaspetsialist – võrdselt tugev nii  projekteerija, paigaldaja kui hooldajana. Kutsekvalifikatsiooniga tehnika tippspetsialistina on Securitas Eesti olulisemad tehnikapaigaldised Ida-Virumaal tema hoole all. Abivalmis kolleeg-mentor ning pühendunud pereisa - nii iseloomustavad teda teised. Korduvad klientide tunnustused kvaliteetse töö ning meeldiva klienditeeninduse eest on tema töökarjääri lahutamatu osa," leidis žürii.  

Vara ja inimeste turvalisusesse panustajad

turvatöötaja
Kaupo Kuusikult sai Aasta turvatöötaja tiitli Merilin Algma Vikig Securityst.

Turvaettevõtete Liit avaldab tunnustust eelmise aasta parimatele turvalahendustele igal aastal. Tunnustatakse ettevõtteid, kes oluliselt panustavad oma vara ja inimeste turvalisuse  tõstmisesse. Sellise tunnustuse osutamisega soovib Turvaettevõtete Liit tõsta esile innovaatilisi, tehniliselt ja korralduslikult keerukaid lahendusi turvavaldkonnas, aga eelkõige tunnustada kliente, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale panustavad märkimisväärselt turvalisusesse.

Parimate turvatöötajate valimisega soovib ETEL soovib tunnustada  valdkonna tavatöötajaid, kes panustavad rohujuuretasandil turvalisusesse ja on turvaettevõtluse alustalad. Seoses liitu kuuluvate ettevõtete suure huviga tuua välja oma parimaid töötajaid ja laiapõhjalise valiku tegemiseks eelmise aasta nominentide valikul, kaasati žüriisse lisaks ETELi enda otsustajatele liidu head koostööpartnerite esindajad – Siseministeerium, Päästeamet, Kindlustusseltside Liit, Naabrivalve ja Äripäev.

Aasta parim turvalahenuds valiti juba viieteistkümnendat korda. Aasta turvatöötajat valiti juba kaheksandat korda ja turvatehnikut kolmandat korda. Parimate valimisel domineerisid märksõnad - pühendumus, põhjalikkus, valmisolek panustada rohkem kui ametikohustused nõuavad, staažikas töötaja, õpihimu, kollektiivi hing.

ETELi liikmed annavad tööd ligemale 4500 turvatöötajale ning 400 tehnikule.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised