Kinnisvarasektori parimat palka maksab Swedbanki kinnisvarafirma

Palk
Parim palk

Äripäev reastas 600 Eesti ettevõtet töötajate keskmise palga suuruse järgi. Edetabelisse pääsemiseks pidi keskmine palk olema üle 1532 euro.

Häid palgamaksjaid tegutseb kõige rohkem kaubandussektoris, järgnevad ehitus ning info ja side. Kinnisvaraettevõtteid jagus tabelisse 600 hulka kaheksa. Üldtabelis kõrgeimale, 16. kohale platseerus Swedbanki kinnisvarafirma Ektornet Land Estonia OÜ, kus 2014. aastal keskmine palk ettevõttes oli 4526 eurot. Ettevõtte tegeleb halbade laenude katteks panga kätte läinud kinnisvara ostu, müügi ja haldamisega ning seal oli 2014. aastal palgal viis töötajat.

Üldtabelis 30. on Ülemiste kaubanduskeskuse omanikufirma Ülemiste Center OÜ. Kaheksa töötajaga ettevõttes oli keskmine palk 3969 eurot. Väga napilt järgneb kaubanduskeskuse kinnisvara arendaja ja haldaja Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS, kus seitsme töötaja keskmine palk oli 3969.

Järgnevate kinnisvaraettevõtete palganumbrid on juba mõnevõrra väiksemad, jäädes vahemikki 1542 – 2104 eurot ning nendeks ettevõteteks on  Technopolis Ülemiste AS, Buchen Industrial Services Baltikum OÜ, Kinnisvaraekspert OÜ, Tallinna Teaduspark Tehnopol SA ning Volex AS.

Täpsem info ning kogu tabel leitav Äripäeva veebist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised