Uusarendus Harku järve ääres tõmbab huvilisi ligi

Aurora Park
Aurora Park arenduse park-roheala on kindlasti tugev müügiargument.

Järgmise aasta kevadel Harku järve lähedusse kerkiva Endover Kinnisvara park-õuealaga arenduse Aurora Park korteritest üle 50% leidis omaniku juba enne avaliku müügi algust.

Endover Kinnisvara Eesti piirkonna juhi Oliver Makko sõnul võttis ettevõte Aurora Pargi arendust alustades eesmärgiks luua peredele võimalikult täiuslik elukeskkond ja seda taskukohase hinnaga.

 “Aurora Pargis saab tänapäevase terviklikult lahendatud arenduse väärtuseid lubada endale ka väiksema rahakotiga ostja,” ütles Makko. “See on tänasel tõusvate kinnisvarahindadega turul selgelt eristuv ja toonud ka kõrgendatud aktiivsuse ostjate poolt.” Aurora Pargi korterite ruutmeetrihinnad algavad 1229 eurost.

“Magalate amortiseerunud paneelmajast uude ja kvaliteetsesse korterisse kolimise samm on sageli palju lühem, kui inimesed arvavad,” ütles Makko. “Nõukogudeaegsete majade elukaar on lõpusirgel, nende ülalpidamiskulud kõrged ja planeeringud sageli ebamõistlikud. Praegune turusituatsioon soodustab vana korteri vahetamist mõistliku hinnaga uue vastu ja väga paljud inimesed seda võimalust ka kasutavad.”

Aurora Pargi teeb eriliseks roheline park-õueala, kus on pikniku- ja grillipaigad, mänguväljakud, uisu- ja hokiväljak, pallimänguplats, lemmikloomaala ning mitmed teised vabaajaveetmise võimalused. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on Harku järv, selle lähedal asuvad terviserajad, koolid, lasteaiad ja kaubanduskeskused.

Arenduse ehitus algab sel suvel ning see valmib 2017. aasta kevadel. Selle on projekteerinud arhitekt Tormi Sooväli, siseviimistluslahendused töötas välja sisearhitekt Helen Kolks. Korterite hinnad algavad 46 000 eurost. Saadaval on 34,2- kuni 92,6-ruutmeetrised 2-4-toalised korterid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised