Hilton avas uksed: vaata südaöise kasiino avamispeo fotosid

Valminud kasiinohotell on märgilise tähendusega, kuna kõik on projekteeritud ettevõtte enda nägemusele kõrgetasemelise hotelli ja kasiino kooslusest.

"Bronne on nii, et tapab," rõõmustas Olympic Enterntainment Groupi nõukogu esimees Armin Karu mõned nädalad tagasi ajaleheveergudel.

Hilton Tallinn Park tegevdirektori Daniel Habersatteri on märkinud, et kõik ettevalmistused sujunud plaanipäraselt. "Tahame pakkuda külastajatele Hiltonile vastavat standardit alates esimesest päevast. Midagi ei jää juhuse hooleks," märkis Habersatter.

Tema sõnul on hotelli täituvus juunikuus hea ning huvi Baltimaade esimese Hiltoni vastu suur. „Esimesele hotelli külastajale on meil varuks väga eriline üllatus,“ lisas Habersatter.

Hilton Tallinn Park Hotellis on 11 korrust ja 202 tuba, millest 27 on sviidid. 180ruutmeetrine Presidendi sviit on üks suurimaid Tallinnas. Hotelli kõrgeimail korrusel asub äriklassilounge.

Hotellis on kümme konverentsiruumi, jõusaal, Eforea spa koos sisebasseiniga ning restoran baari ja terrassiga. Olympic Casino avab hotellis 1600ruutmeetrise Eesti esinduskasiino.

Hotelli arhitekt on Meelis Press, sisedisainilahenduse autor on Vertti Kivi, hotelli ehitas AS Merko Ehitus Eesti.

Galerii

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised