Viimsi saab järgmisel nädalal uue kaubanduskeskuse

Järgmisel kolmapäeval, 15. juunil avab Viimsis Pärnamäe tee ja Vana-Narva maantee ristumispaigas uksed Kaveks Holding OÜ ja MA Kinnisvara Arenduse OÜ tellimusel valminud Pärnamäe Keskus.

„Pärnamäe Keskus asub looduskaunis Lilleorus. Täna toimub siin vilgas elamuarendus, mis tähendab, et lähiaastatel leiavad piirkonnas endale kodu sajad noored pered. Lisaks läbib Lilleorgu iga päev tuhandeid autoga tööle või koju suunduvaid inimesi, kelle jaoks paikneb keskus väga mugavalt tee peal. Keskus on sobivalt kompaktne, et sooritada siin mugavalt kõik oma igapäevaostud säilitades samal ajal nii aja- kui reaalsustaju – nii nagu üks korralik kodupool olema peabki,“ sõnas MA Kinnisvara Arenduse OÜ ja Kaveks Holding OÜ esindaja Mart Sillaots.

Ehitustööde käigus rajati Pärnamäe Keskuse ette ringtee, et keskusesse tulek oleks liiklejatele mugav ja ohutu ning säiliks piirkonna aedlinnalikult lihtne ja õdus keskkond. 

3600m² pindala hõlmava keskuse ankurrentnik on Rimi ning keskuse teisel korrusel hakkab 400m² alal lastele elamusi pakkuma Miniland mängutuba, ühtekokku tegutseb Pärnamäe Keskuses üle 20 ettevõtte.

Pärnamäe Keskuse ehitas Kaveks Holding OÜ ja MA Kinnisvara Arenduse OÜ tellimusel Maru Ehitus AS.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised