Uus kinnisvaraportaal reastab maaklereid ja hindab kinnisvara

Kuu aega tagasi lansseeritud kinnisvara24.ee on seotud olulisemate riiklike infosüsteemidega ning pakub seeläbi kasutajatele uudseid tehnilisi võimalusi.

Uude portaali on  selle loojate sõnul praeguseks juba koondunud üle 10 000 kinnisvarakuulutuse. „Senine kinnisvaraportaalide ülesehitus ei täitnud enam kõiki kasutajate soove,“ selgitab portaali loomise vajadust Kinnisvara24 tegevjuht Ott Heidmets. Heidmets selgitab, et täna ollakse sealmaal, kus kinnisvarakuulutusi kiputakse otsima nii kinnisvaraportaalidest kui ka sotsiaalmeediakanalitest, sisustusideid otsitakse blogidest ning kinnisvaraküsimustele leitakse vastuseid Google’i otsingumootorist. Kinnisvara24 idee on algusest peale olnud kõike seda koondada. „Oleme kõik kinnisvaraga seonduva toonud kokku ühte kohta, kus uue kodu ostmine ja vana müümine on lihtne ning kiire. Olemasolevasse kodusse leiab meie leheküljelt sisustusideid ja -nippe ning meeldivaid kuulutusi jagad nupuvajutusega Facebookis,” lisab Heidmets.

Lisaks kinnisvarakuulutustele pakub uus portaal kodusisustusteemalisi artikleid, näiteks ideid, kuidas sisustuselemente ise valmistada, lugusid sisustustrendidest, uudne on võimalus sisestatud andmete põhjal lasta oma kinnisvara väärtust hinnata ja kinnisvaramaaklereid nende teenuse kvaliteedi põhjal reastada. 

Kinnisvara.24 lansseeris eelmise aasta 18. veebruaril registreeritud OÜ KV24 Meedia, mille juhatusse kuulub äriregistri andmetel muu hulgas ka finantsettevõtte Netowerk juhatuse liikmete hulka kuuluv Tiina Paurson.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised