Mustamäe administratiivhoone ideekonkursi võitsid Amhold ja BOA

Helle Kalda
Talvel avati Mustamäe Keskus, kus linnaosavanema Helle Kalda koos Mustamäe...

Märtsis välja kuulutatud ideekavandi konkursi hoonetekompleksi – kultuurikeskuse ja linnaosa valitsuse administratiivhoone – ehitamiseks võitis töö nimega „MAJAKAJA“, mille AS Amhold ja BOA OÜ.

Aadressile Vilde tee 118 planeeritava ideekonkursi eesmärgiks on saada parima arhitektuurilise lahendusega ning Mustamäe kogukonna soove ja huve parimal moel arvestav eskiisprojekt hoonetekompleksile, mille koosseisu kuulub peale kultuurikeskuse ka linnaosa valitsuse uus administratiivhoone. Konkursi võitjale on linnaosavalitsus välja pannud preemia 10 000 eurot, teise ja kolmanda koha omanikele vastavalt 3000 ja 2000 eurot.

Märgusõnadega ümbrike avamine ja autorite avalikustamine toimus käesoleva nädal alguses Mustamäe Linnaosa Valitsuse esimese korruse saalis.

Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda rõhutas oma kõnes, kui suur samm on see ideekonkurss Mustamäe jaoks: „Peatselt 55-aastasel Mustamäel pole kunagi olnud korralikku kultuurikeskust – Kultuurikeskus Kaja on ju tegelikult 60-ndatel ehitatud kinomaja. Nüüd oleme astunud lõpuks sammu edasi uue, kaasaegse kultuurikeskuse ehitamise suunas.“

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised