Mustamäele kerkib uus korterelamu

Mäepealse
Mäepealse panoraam

2017. aastal Mäepealse tänaval valmiv hoone on uue kuue kortermajaga arendusetapi esimeseks hooneks Mustamäel.

Arhitekt Janno Põldme poolt projekteeritud majja ehitatakse 38 korterit. Suurema privaatsuse tagamiseks jaguneb hoone tüüpkorrus kaheks kõrguslikult erinevaks tasapinnaks, millest ühel paikneb kolm ja teisel 1,5m kõrgemal tasapinnal kaks korterit. Korterite ruumilahenduse planeerimisel on silmas peetud kaasaegset põhjamaist elustandardit.

Majja tulevad 1-4 toalised korterid pindalaga 29,2-75,3 m2. Enamikel korteritel on rõdud ning hoone keldrikorrusel asuvad panipaigad ja pääs autoparklasse, kinnistule sissesõidul paikneb mobiiltelefoni abil avatav tõkkepuu.

“Usume, et nõudlus korterite järele saab olema heal tasemel tänu otstarbekale projektile ja väga heale asukohale Mustamäe soositud piirkonnas Nõmme kõrgelt hinnatud terviseradade ja parkmetsa läheduses,” sõnas YIT ehituse juhatuse esimees Margus Põim. “Alustasime Mäepealse elurajooni arendamist 2006. aastal ning oleme tänaseks loonud moodsa ja tervikliku elukeskkonna. Valminud on üheksa korterelamut, kus on kodu leidnud üle 300 pere,” lisas Põim.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised