Vaata pilte: City Residence avati meeleoluka peoga

City Residence
Avamispidulisi tervituas Endover Kinnisvara meeskond, teiste seas juhatuse...

Käesoleval nädalal avati Tallinna kesklinna kerkinud luksushoone katusel toimunud peoga Endover Kinnisvara seni suurim arendusprojekt City Residence.

Ringkäiku Tartu maantee 56 asuvas luksusmajas juhtisid Endover Kinnisvara juhatuse liige Robert Laud ning Eesti piirkonna juht Oliver Makko. City Residence esimesel korrusel asuvad äripinnad, 2.-8. korrusel korterid ning katusel terrassid. Kahel maa-alusel korrusel on parkla, panipaigad ning tehnilised ruumid.

Hoones olevast 85 korterist on meeste sõnul praeguseks omaniku leidnud ligikaudu kaks kolmandikku, nõudlus on olnud suur just viimaste korruste kui luksuslikemate ja esimeste korruste kui soodsamate korterite vastu.

Uue korterelamu teevad eriliseks suursuguselt sisustatud ning portjeeteenusega fuajee, katuseterrassid ja grillalaga siseõu. Hoonel on avarad rõdud, soojad talveaiad ja kõrge kvaliteediga sisekujundus. Välisdetailidest hakkab silma maja klaasist ja looduskivist fassaad ning välja astuvad, eenduvad rõdud. Korterites on põrandaküte, hoone kütmisel kasutatakse Tallinnna linna trassikütet ning majal on C-energiaklass.

Eksklusiivse 8-korruselise elu- ja ärihoone on projekteerinud arhitektuuribüroo Ars Projekt, Rasmus Tamme juhtimisel, ehituse peatöövõtja oli Bauschmidt OÜ.

Galerii

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised