Kesklinna kortermajadele jagatakse turvalisustoetust

Fonolukk
Fonolukk

Tallinna Kesklinna korteriühistud ja -ühisused või majaomanikud saavad projekti „Turvaline kodu“ raames taotleda toetust, et muuta hoovid turvalisemaks.

Toetust antakse kortermajade välisustele või väravatele snepper-, taba- ja fonoluku, kaitseriivi või muu taolise paigaldamiseks, samuti õue välisvalgustuse, tehniliste valveseadmete, sensorite või infrapunakiirgurite abil töötavate välisvalgustite paigaldamiseks. Toetust võib kasutada ka ohtlike hoovielementide nagu vanad mänguvahendid, pesukuivatuspuud jms eemaldamiseks; hoovi liikluskorraldusvahendite, ohutähiste ja turvapiirete paigaldamiseks või grafiti puhastamiseks.

Toetust antakse kuni 30% projekti maksumusest. Maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on kuni 400 eurot.

Taotluse peab allkirjastama korteriühistu juhatuse esimees (või volitatud isik) või korteriühisuse poolt määratud valitseja (või volitatud isik) või majaomanik. Projekt tuleb esitada koos asukohaskeemi ja seletuskirjaga, lisades fotod hetkeolukorrast objektil. Esitama peab vähemalt kolm hinnapakkumist kavandatava töö kohta.

Toetuse väljamaksmiseks tuleb toetuse saajal esitada hiljemalt 15. novembriks linnaosa valitsusele projekti kuluaruanne, fotod tehtud töödest ja tööde ülevaatamise akt.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 30. septembriks Tallinna Kesklinna Valitsusele kas digitaalselt või paberkujul allkirjastatult.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised