Valmib esimene päikesepaneelidel laohoone

laohoone
Tänassilma Tehnopargis valmib oktoobris kaasaegne väikeladude kompleks, mille...

Tallinna piiril Tänassilma Tehnopargis valmib oktoobris kaasaegne väikeladude kompleks, mille fassaadile paigaldatakse energiatootmiseks päikesepaneelid.

Laokompleks Kookon on arendajate sõnutsi esimene väikeladude kompleks Eestis, mis on varustatud taastuvenergialahendustega. Kompleksi energiatarbesse panustavad fassaadil paiknevad elektrit tootvad päikesepaneelid ning valgustuses on kasutatud vaid energiasäästlikke LED lahendusi. Lisaks on kõik laoruumid loodud hoidma minimaalselt 8-kraadist sisetemperatuuri, kuhu vajadusel saab lisada õhksoojuspumba. Taastuvenergialahendused aitavad säästa hoone ülalpidamiskuludelt ning on ka keskkonnasõbralikud.

Uuendusliku lahendusena on laoruumide rentnikele loodud spetsiaalne nutirakendus, millega saab kaamerate vahendusel jälgida nii oma lao juures toimuvat kui juhtida ja kontrollida distantsilt, kes lao-alale siseneb.

Ka laopindade rentimine käib kaasaegselt ja lihtsalt läbi Kookoni veebilehel oleva digilahenduse, kus saab sõlmida lepingu, tasuda deposiidi ning seejärel juba järgmisel päeval ligipääsu üüritud laoruumile.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised