Kuivallik ja Tullus ostsid 1,4 miljoni eest golfiväljaku

tullus kuivallik
Kristo Tullus ja Indrek Kuivallik

Starmani suuromaniku Indrek Kuivalliku ja Kristo Tulluse investeerimisettevõtted ostsid 1,4 miljoni euro eest Suuresta golfiväljaku.

"Eesti golfile on see väga hea uudis, et Suuresta sai endale uued omanikud", kommenteeris Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer pressiteate vahendusel. Kuna selle aasta kevadel kuulutas Harju Maakohus välja Suuresta golfiväljaku endise omaniku AS Golfest pankroti, oli Suuresta tulevik ebakindel.

Suuresta väljaku uued omanikud on ise kirglikud golfimängijad. Nende peamine eesmärk järgmiseks hooajaks on tõsta teenuste ning väljaku kvaliteeti, suurendada oluliselt golfikoolituste mahtu ning taset. Lisaks on plaanis panustada noorte koolitusse ning selle raames arendada koostööd Rae vallaga.

Kuivallik ja Tullus plaanivad investeerida golfiväljakusse 1 miljon eurot.

Kevadel täiendavad nad Suuresta masinaparki, uuendavad harjutusväljakut, muudavad klubihoone kliendile kasutajasõbralikumaks, korrastavad sõiduteed ning autoparklat. Suuresta golfiväljak lubab jätkata senist hinnapoliitikat ja hoida Harjumaa soodsaimat hinda.

Indrek Kuivallik on golfi mänginud kuus aastat ja viimased aastad on tema koduväljak olnud Suurestal. “Usun, et planeeritud täiendavad investeeringud väljakusse, klubihoonesse ning meeskonda tõstavad Suuresta golfiväljaku võimekust pakkuda head, konkurentsivõimelist kvaliteeti golfimängijatele, samuti soovime olulisel määral tõsta kõrvalteenuste taset,” kommenteeris ta.

Kristo Tullus on golfi mänginud alates 2009. aastast ja kuulub eesti golfi paremikku. "Suuresta golfiväljaku ost oli loomulik jätk, et tekiks sünergia väljaku, sisehalli ning golfimängu toetavate teenuste näol," rääkis ta oma plaanidest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised