Pirital avab uksed uus kaubakeskus

pirita piirita
pirita piirita

Endises Pirita linnaosavalitsuse hoones avab neljapäeval, 10. novembril restaureeritud hoones uksed ajaloolise nimega Piirita kaubanduskeskus.

Algselt 1980. aasta olümpiamängude pressikeskuseks valminud hoone on kavandatud piirkonna elanike n-ö uueks mugavuskeskuseks, kommenteeris avamist koordineeriv Anneli Hirv  pressiteate vahendusel. Suure osa keskusest võtavad enda alla uus Rimi supermarket ja Pirita esimene MyFitness spordiklubi. Kauplustest on keskuses esindatud lillepood, sisustuskauplus, apteek, veini- ja gurmeepood ning seni vaid Nõmme turul tegutsenud Peetri Lõheäri. Teenustest leiab keemilise puhastuse, hambaarstid, kehastuudio, juuksuri, mobiiliparanduse, loomakliiniku ja lasteoiu.

“Keskus on mõnusalt kompaktne ja selles ei hakka looklema lõputud rõivaste ja jalanõude kauplused. Selle asemel on eesmärgiks, et külastaja saaks kiirelt ja mugavalt kätte kõik peamised igapäevaselt vajalikud tooted ja teenused,” selgitas Hirv.

Aegade jooksul erinevad kauplusi ja ka linnaosavalitsust võõrustanud esinduslik hoone oli enne restaureerimist täielikult amortiseerunud. Maja uus stiil on kantud ehitamise aegsest olümpialinnaku rannamelust, mida aktsendina täiendavad värsked värvitoonid ja rannapromenaadile kohane neoontulede sära.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised