Omanike keskliitu juhib Priidu Pärna

priidu pärna
Notar Priidi Pärna aastal 2000, kui ta töötas veel justiitsministeeriumi...

Eesti omanike keskliidu üldkoosolek valis uueks juhiks Tallinna notar Priidu Pärna, kes on pikka aega töötanud ka justiitsministeeriumi kantsleri ning Juristide liidu presidendina.

Priidu Pärna lubas kaitsta kodu- ja maaomanikke nende õiguste piiramise eest ning seista omanikke koormava ebaõiglase seadusloome vastu.

Üldkoosoleku valitud uude juhatusse kuuluvad lisaks Pärnale veel Andry Krass, Priit Värk, Tõnu Toompark, Urmas Reinsalu ja uue volikogu koosseisu, mille esimeheks sai akadeemik Anto Raukas.

Ühtlasi andis omanike keskliit juhised uuele valitsusele. Pärna sõnul ootavad sajad tuhanded kinnisvaraomanikud, et valitsus ei puudutaks kodualuse maamaksu vabastust; ei kehtestaks uusi kinnisvaramakse ega kodukulusid tõstvaid aktsiise; suurendaks kortermajade ja üksikelamute renoveerimistoetusi; kaasajastaks senise jäiga üüriseadustiku; kehtestaks põhiseaduspärased tehnorajatiste talumitasud, looduskaitseliste piirangute hüvitamise korra ning Rail Balticu ehitamisel järgiks maaomanike õigustatud huve.

Eesti omanike keskliitu kuulub praegu ligi 64 000 korteri- ja eramaja omaniku.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised