Rikkaks üüriäris: millal kasutada üürikorteri haldamise teenust?

elutuba
Elutuba üürikorteris

Üürileandja peab otsustama, kas ta soovib üürikorteriga ise jännata või leida teenusepakkuja, kes tegeleb nii üürniku otsimise, üüriraha kogumise kui kõige muu seonduvaga.

Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikasLoomulikult ohverdab üürileandja, kes ostab üürikorteri valitsemise ehk haldamise teenuse sisse, osa oma tootlusest.

Professionaalse üürikorterite valitseja kasutamise poolt räägib samas suurem võimekus hoida korteris madalat vakantsust ja seeläbi kaotatud tootlust tagasi võita.

Professionaalsed üürikorterite valitsejad minimeerivad vakantsust kombineerides omavahel kõrgema hinnaga lühiajalist ja madalama hinnaga pikaajalist väljaüürimist.

See võib, aga ei pruugi tähendada seda, et tootlus on pikaajalisest väljaüürimisest isegi kõrgem.

Ühtki tootluse garantiid üürikorterite valitsejad üürileandjatele reeglina ei anna. See tähendab, et kui üürikorteri valitsemise teenuse pakkujal ei õnnestu korterisse üürniku leida, ei saa tulu ka üürikorteri omanik.

Nii peab üürileandja tegema valiku oma vaba aja ja iseseisva töö ning vaevanägemisega teenitava võimaliku lisakasumi vahel.

Loe rohkem praktilisi nõuandeid, kuidas eluruumide üüriäris edukas olla käsiraamatust "Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikas?", mille autorid on kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark ja jurist Evi Hindpere või tule Kinnisvarakool OÜ koolitusele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised