Kinnisvara Korrashoiu Guru 2016: Miguel Ortega

miguel ortega
Miguel Ortega töölaua taga.

Tänavu pälvis Aasta Kinnisvara Korrashoiu Guru tiitli KV Service OÜ juhataja Miguel Ortega, kes tegutseb kinnisvara korrashoiu valdkonnas juba alates 2001. aastast.

Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit (EKHHL) valis Miguel Ortega välja eelkõige pikaajalise aktiivse ja asjatundliku tegutsemisega kinnisvara korrashoiu maastikul. Kolleegid hindavad Ortegat kõrgelt ja iseloomustavad teda kui kinnisvara korrashoiule pühendunud professionaali ning head koostööpartnerit, avaldas liit. Ortega on oma heade ideedega oluliselt kaasa aidanud kinnisvara korrashoiu aluste ja heade tavade arendamisele ning osalenud liidu juhtimises, ümarlaudadel, mõttekojas ja hindamiskomisjoni töös.

Miguel Ortega omab kinnisvara haldusjuhi kutset tasemel 6. KV Service OÜ on EKHHLi liige ning kinnisvara korrashoiu tervikteenuse sertifikaadi omaja.

EKHHL valib Aasta Kinnisvara Korrashoiu Guru alates 2004. aastast. Aasta Kinnisvara Korrashoiu Guru 2016 kuulutati välja 10. novembril toimunud XV rahvusvahelisel kinnisvarakonverentsil.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised